Shehrezade bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë bebushi

Aktorja turke Berguzar Korel është bërë nënë për herë të dytë. Aktorja e njohur si “Shehrezade” ka sjell në jetë djalin e dytë nga martesa me Halit Ergenç. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke të cilët shkruajnë se aktorja dhe bebushi janë shëndoshë e mirë.

Gjithashtu është bërë e ditur se çifti i ka vendosur djalit emrin Han.

Gjatë kësaj kohe, aktorja 35-vjeçare nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur duke pozuar shpesh si në publik, edhe në rrjete sociale.

Berguzar Korel është e martuar prej 10 vitesh me Halit Ergenç i njohur si “Sulejmani i madhërishëm”. Çifti u njohën në xhirimet e serialit “1001 netë”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *