Arsimi i bën dalje përfundimisht Anës/ E kapën në krevat me ish konkurrenten e Love Story

Konkurrentët e “Përputhen” dhe vajzat e “Love Story” janë bërë bashkë.Arsimi i ‘Përputhen’ në shtrat me ish-konkurrenten e

Arsyeja është kënga e re e Arsimit dhe Erit që vjen në bashkëpunim me Deyzoh dhe Sardin. Djemtë kanë mbledhur forcat për këngën “Columbiana” që po bën namin ditën e sotme pasi është shumë ritmike.

Në klip protagoniste janë dy nga vajzat e “Love Story”, Enxhi dhe Ariana. Enxhi shfaqet në momente të nx ehta në shtrat me Arsimin.

Ndërsa Eri është shfaqur krah Arianës.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *