Atdheu i “Për’puthen”, ndihet keq emocionalisht …flet për femrat!

Ish- kandidati i Përputhen, Atdheu duket të jetë i dëshpëruar me gjininë femërore.

Së fundi, ai ka publikuar një status që tregon shumë për gjendjen e tij emocionale, shkruan IndeksOnline.

“Femna kur ta njef shpirtin s’të ndërron me i falë boten”, thuhet në statusin e tij.

Megjithatë, Atdheu njihet si një avanturist, dhe jo shumë besnik për gjininë femërore./IndeksOnline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *