E quajtën egoist pasi konfirmoi ndarjen nga Lediana, reagon Mevlani

Mevlani ka një mesazh pas kritikave që mori.

Mevlani ishte i pranishëm dje në “Përputhen”, ku edhe e konfirmoi ndarjen nga Lediana, shkruan lajmi.net.

Ish-konkurrenti, i cili para pak ditësh është larguar çift me Ledianën nga programi, tha se tashmë ka shkpëputur çdo kontakt me të.

Sipas tij, e gjitha erdhi nga ndeja e produksionit, ku ajo kishte munguar pa treguar arsyen, ndërsa pasi pa fotografitë e tij pranë Antonelës, e bllokoi atë dhe nuk iu përgjigj më.

Pas kësaj deklarate, Mevlani është kritikuar nga percjellesit, të cilët e quajtën egoist, por me një positm ai thotë se shumë herë e mohoi lumturinë e tij, për lumturinë e të tjerëve.

“Nuk jam njeri egoist perkundrazi ne shum raste ne jete kam mohuar lumturin time per te ber te lumtur te tjeret dhe nuk kam dashur kurr asgje ne kembim pervecse se nje FLM”, shkruan Mevlani./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *