Ledjana dhe Mevlani bëjnë namin pas ndarjes/ Ajo i bën të pabërën, po dhe ai ja bën 8 me 2: Të kërkoj falje, nuk jam njeri egoist

Ledjana e “Për’puthen” ka reaguar ash pëër ndaj Mevlanit dhe produksionit nëpërmjet një statusi në “Instastory” ku shkruan se kanë folur pa praninë e saj dhe se nuk e kishin ftuar në emision, duke shtuar “Kjo është drejtësia juaj”. Duke iu përgjigjur Mevlanit që tha se ajo ka përdorur li dhjen e tyre për famë, ajo thotë se ai ka shkuar në program për klikime këngësh. Madje, shkon edhe më tej tek shprehet se kënga që Mevlani ka shkruar për të ka një histori tjetër, por pa zbuluar për çfarë bëhet fjalë.

Por Mevlani ka reaguar serish.

“Nuk jam njeri e goist perkundrazi ne shum raste ne jet kam mohuar lumturin time per te ber te lumtur te tjeret. dhe nuk kam dashur ku rr asgje ne kembim pervecse se nje FLM”, shkroi Mevlani.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *