Vajza nga Korca përfundon në dhomën e hotelit të një biznesmeni/ Ajo që ndodhi më pas do t’iu lërë pa fjalë

Një vajzë nga Korça e cila kishte dalë në fundjavë me miqtë e saj duket se ka ngatërruar dhomën e hotelit.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” vajza ka shkuar në një dhomë tjetër ku në të ishte një djalë kinez i cili fliste shqip.

Ai sipas saj i ka ofruar të futet brenda dhe pas asaj nate ajo i ka kërkuar të dashurit ndarjen pasi ishte lidhur me kinezin i cili kishte një fabrikë në Tiranë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *