A ju kujtohet Shota Baraliu , sa shumë paska ndryshuar nuk mund ta njihni!

Aktorja Shota Baraliu ka kohë që nuk është parë në ndonjë projekt, ani pse dikur ish tejet aktíve.

E kemi parë në seriale, s keçe humoristike, filma dhe projekte të ndryshme, ku ajo është sh faqur si aktore.

Përtej kësaj, Baraliu për një periudhë kohore u morr edhe me muzikë, bëri disa këngë e vídeoklípe, madje u prezantua edhe në “Kënga Magjíke”, shkruan “Kosovarja”.

Shota, së fundi po merret shumë me línjat fízíke, ndërkohë që po duket më bukur se asnjëherë më parë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *