Arjan Konomi i lidhur me një nga vajzat që kërkonte burrë? Dalin fotot, ajo bën deklaratën e fortë: Ai është përputhja ime

Ana Kauri ka publikuar së fundmi në rrjete sociale disa foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Në fotot në fjalë ajo shfaqet krah opinionistit Arjan Konomi, të cilin e ka quajtur përputhjen e saj.

“Përputhja ime”, ka shkruar ajo dhe ndjekësit kaq kanë dashur që t’i konsiderojnë çift. Ata kanë marr shkas dhe nga postimi i Arjanit ditën e djeshme.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *