Ja çka po mban në duar Melinda

Është një nga reperet më të mira shqiptare.

Ajo e ka shtuar aktivitetin në rrjetet sociale, sidomos në Tik Tok ku shpesh po publikon video interesante.

Por, më pak aktive Melinda nuk është në Instagram.

Së fundmi, në këtë rrjet ajo publikoi një foto me një qenush në duar dhe dukeshin shumë të ëmbël që të dy.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *