“Nuk je askushi”, Antonela kapet keq me Shqipen

Antonela u përplas me Shqipen gjatë debatit, duke u ngritur në këmbë dhe i bërtiste tek fytyra.

Antonela dhe Shqipja kishin mosmarrëveshje gjatë debatit në puntantën e sontme në “Përputhen”.

Në festën e “Përputhen”, Mevlani kishte kënduar bashkë me Antonelën, gjë që kishte bërë Ledianën ta bllokonte në të gjitha rrjetet sociale.

Kjo video e transmetuar në program, u diskutua edhe mes konkurrentëve në studio, ku nuk mungoi reagimi i Shqipes.

Ajo tha se videoja ishte tallëse dhe mirë ka vepruar Lediana, ngase nëse do ishte në vendin e saj do ishte ndjerë njësoj.

Teksa po diskutonte me Mevlanin lidhur me atë video, Antonela ngritet në këmbë dhe shkon drejt Shqipes.

“Kujdes, jam unë pjesë e videos.

Nëse ke diçka me mua, drejtohu te unë.

Nuk të lejoj të më thuash që është tallëse.

Unë kam të drejtën të bëj çfarë të dua”, u shpreh ajo.

Në anën tjetër, Shqipja i thotë se është opinioni i saj dhe ka të drejtë ta shpreh atë, andaj nuk ka se si të tallet me dikë tjetër.

“Nuk je askushi të më gjykosh mua.

Nuk është as bullizim as tallje.

Për mua ishte bukur, u kënaqa o Zot edhe pranë Mevlanit u kënaqa”, përfundon Antonela. /Lajmi

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *