U nda nga Donaldi/ Flet Bora Zemani dhe i sqaron të gjitha: Unë nuk…

Disa javë më parë dyshja Bora Zemani dhe Donald Veshaj u vendosën në qendër të mediave rozë pas nda rjes së tyre. Fillimisht kjo gjë u vu re në rrjetet e tyre sociale, ku Bora dhe Donaldi nuk e ndjeknin më njëri-tjetrin në Instagram dhe fshinë fotografitë që kishin bashkë.

Më pas, u raportua se ata i kanë dhënë fu nd bashkëjetesës disamujore në Tiranë dhe ka qenë Donaldi ai që ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku jetonin. Shkak për këtë është bërë xhelo zia.

Por ajo ka folur për Prive.

“Unë nuk kam dashur asnjëherë të flasë për jetën time personale dhe në fakt kam folur shumë rrallë. Më shumë flasin portalet për mua, sesa unë për veten time. Në një moment të caktuar ndoshta më është dashur të japë një përgjigje për të sh uar atë kuriozitetin që kanë njerëzit. Kam folur disa herë për jetën time personale por do kthehem sërish te vetja dhe do e q ep gojën përfundimisht. Nuk ka asnjë lloj përgjigje për jetën time personale.”- tha ajo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *