U nda nga i dashuri, po Bora Zemani habit me deklaratën/ Tregon se kë nga djemtë e Përputhen pëlqen, mos do lidhet?

Moderatorja Bora Zemani ka dhënë mbrëmjen e djeshme një intervistë për “Prive”. Gjatë intervistës ajo zbuloi dhe konkurrentët e preferuar të “Përputhen”.

Bora veçoi Fation Kuqarin dhe Mevlanin. Përsa i përket gocave, ajo tha se i do të gjitha njëlloj. “Unë nuk do doja të flisja për të preferuar sepse ndoshta tingëllon pak keq të bësh difer encime.

Megjithatë, njerëz jemi dhe në fund fare do veçoja Fationin, për një arsye në fakt, sepse ka qenë personi që i kam bërtitur më shumë në këtë studio. Nga krahu tjetër kemi patur gjithmonë një marrëd hënie shumë të mirë edhe shumë korrekte me njëri-tjetrin.

Tjetër Mevlanin, do ta thoja se s’bën edhe Mevlanin se është një nga djemtë që ka qenë më gjatë pjesë e programit. Ishte bërë pjesë e familjes. Nga gocat mos më pyet fare se nuk bëj diferencime, i dua të gjitha shumë”, u shpreh ajo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *