Zonja Eni Cobani feston ditëlindjen/ Dhurata që i bëri Ardit Gjebrea i la të gjithë pa fjalë

Juristja Eni Çobani festoi dje ditëlindjen e saj të 49-të. Në këtë ditë të veçantë për të, nuk ka munguar një surprizë e bukur edhe nga miku i saj, moderatori i njohur Ardit Gjebrea.

Moderatori ka publikuar një fotografi me juristen e njohur, përkrah së cilës ka shkruar dhe një urim të veçantë. “Tashmë jemi një familje dhe shumë dashuri për ty. Ditë të bekuara paç në jetë dhe vetëm gëzime. Happy birthday.”, ka shkruar ai.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *