Albani e uron me fjalët më të mira gruan e tij

Këngëtarja sot feston 36 vjetorin e lindjes.

Dhe, natyrisht se prej shumë urimeve nuk mungoi edhe ai nga bashkëshorti i saj, këngëtari Alban Skenderaj.

Përmes një imazhi të publikuar në profilin e tij zyrtar në Instagram, artisti shkroi edhe disa fjalë të veçanta për të.

Fotografia e paraqet, Miriam Canin të lumtur pranë këngëtarit i cili e ka rrethuar me njërën dorë duke i dhënë një përqafim teksa ajo shihet e buzëqeshur, ndër të tjera në urim ai e ka quajtur gjysma e tij.

“Gezuar gjysma ime 💯❤️ Nuk mund te kisha perkrahe ne kete jete nje bashkeshorte, mike dhe nene me te mire 😘🥳”, ka shkruar Albani.

Ndryshe, çifti i njohur i showbizzit janë edhe prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

https://www.instagram.com/p/CPfhmgiA1xd/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f3dccfc4-f829-4d84-bc41-fc16e7ebf517

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *