Blero ndan një moment me dy femrat më të rëndësishme të jetës

Blero është një ndër këngëtarët më të njohur në mediat rozë.

Pasi që ka një përkushtim të madh rreth rrjeteve sociale, ai në çdo kohë është aktiv me pozat që bën, shkruan “Kosovarja”.

Shumicën e kohës ndan momente nga përditshmëria, duke shfaqur lumturinë që ka.

Në storien e fundit, këngëtari ka publikuar Afronën dhe Tarën, duke treguar që janë dy personat më të rëndësishëm për të, shikojeni se sa bukur duken ato.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *