Ledjana shfaqet zemërthyer nga ndarja me Mevlanin

Ledjana dhe Mevlani i kanë dhënë fund lidhjes pas daljes nga programi.

E kjo ndarje duket se ka lënduar ish-konkurrenten, e cila në rrjetet sociale ka publikuar një video nga makina, me këngën “E para” nga Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni.

“S’ma pranove dashurinë, dashuri për mua s’ka”, thuhet në këngë, teksa Ledjana e ka shoqëruar me një zemër të thyer.

Ishte Mevlani, i cili në një nga puntatat e fundit të programit konfirmoi ndarjen nga Lediana, duke thënë se ajo e ka bllokuar kudo në rrjetet sociale pas publikimit të videos ku konkurrenti shihet teksa këndon afër Antonelës./party

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *