Një çift bie nga ballkoni, derisa po grindeshin

Një çift rus, kanë rënë nga ballkoni në momentin që po bënin sherr.

Sipas mediave të huaja, çifti rus përfundoi në trotuar, pasi kangjellat u shkëputen nga pesha.

Siç shihet në videon e publikuar nga Olga Volkova dhe Yevgeny Karlagin, të dy 35 vjeç, nga Shën Petersburg shfaqen duke u grindur me njëri-tjetrin, kur vetëm pas disa sekondash kanë rënë në trotuar.

Në pamjet e kapura nga një kalimtar, çifti hidhen papritmas nëpër kangjella para se të përplasen në betonin poshtë.

Ata u dërguan me urgjencë në spital me dëmtime serioze, por pa rrezik për jetën.

https://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2021/05/29/6652605583318170752/636x382_MP4_6652605583318170752.mp4?_=3

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *