Sindi dhe Ana zihen keq me njëra-tjetrën dhe s’lënë gjë pa thënë

Sindi dhe Ana kane pasur probleme qe ne Perputhen ku u perlan njera me tjetren.

Por mesa duket ky inat s’ka mbaruar ende.

Ana pak kohe me pare publikoi kengen e saj te pare ku nje pjese ka qene diss per Sindin dhe i hedh kunja per Atdheun.

“Zemra po i rr.eh, one shot, two shot jam tu e n.gre

Po lu virgjinen e manastirit, tampon.

Ti s’ki sh.pat per Atdhe lyu n’k.olofon.”- thote Ana ku qarte kuptohet qe eshte diss kundrejt Sindit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *