Sot është një nga njerëzit më të pasur në Shqipëri/ Ermal Mamaqi tregon sekretin: Ja si të keni sukses në jetë

Për Ermal Mamaqin të jesh i suksesshëm nuk do të thotë aspak se do të të duhet të neglizhosh familjen, pasi sipas tij mund të jesh një baba dhe bashkëshort i përkushtuar, gjithashtu dhe një biznesmen i suksesshëm.

Këtë gjë Mamaqi e ka treguar më së miri edhe ditën e sotme përmes një fotoje mjaft të bukur me të

Ai ka kaluar këtë të shtunë me shokun e tij më të mirë, Joelin dhe nuk ka nguruar të japë dhe një këshillë për të gjithë ndjekësit e tij.

“Rritu,Puno,Luaj(Përsërite)”, ka shkruar Ermali krah fotove teksa shihet duke u argëtuar me të birin, të veshur me uniforma ushtarake.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *