Andi ‘godet’ Anën, thotë se është vajza më fallco në “Për’puthen”!

Ish konkurrenti i ‘Për’puthen’ Andi Artani ka folur për konkurrentët e tjerë dhe mënyrën se si dukeshin ata në syrin e tij.

Ai nuk e pati problem t’u përgjigjej edhe pyetjeve më pr.ovokuese, shkruan Indeksonline.

Në pyetjen se cila është vajza me fallco ai u shpreh se Ana është femra me fallco dhe tejet dinake.

Ndërsa sa i përket famës, ai u shpreh se Jasmina kërkonte të ketë famë pasi publikonte edhe shumë story në rrjetet sociale./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *