Kështu përdredhet Ola për të treguat të…

Kështu përdredhet Ola për të treguat të pasmet

 

Ola ish konkurrentja e emisionit Përputhen erdhi mme një fotografi interesante e jo shumë të zakonshme.

Ajo është ulur dhe mezi qëndron në taka vetëm për të vënë në pah fizikun e formësuar.

Shihet që me këtë veshje ajo ka dal në mbrëmje për tu argëtuar.

Përpos këtyre ajo së fundmi ka postuar edhe mjaft fotografi në natyrë ku si gjithmonë duket bukur./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *