Nëna ime sa e shëmtuar/ Ndjekësit e Përputhen mbeten pa fjalë nga pamja e re e Sarës

Sara Malaj është njra nga ish konkurrentët e programit ‘Për’puthen’, e cila për një kohë të shkurtër arriti të bëj bujë të madhe.

Ajo nga programi doli si çift me Atdheun, duke vazhduar njohjen jashtë, shkruan Indeksonline.

Në secilën puntatë ajo u kujdes të shfaqet e grimosur dhe e kururar deri në detajin e fundit.

Por bukuria e saj duket se varet shumë nga grimi.

Në disa imazhe të publikuara së fundmi ajo pozoj në bikine duke u shfaqur natyrale.

Kjo pamje tris htoj ndjekësit duke i lenë komente nga më të ndryshmet.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *