Po i ndërron burrat si corapet/ Ana e Përputhen nuk pyet fare: Cohet dhe puth në buzë këngëtarin shqiptar

Ana Lleshi ka shprehur hapur pëlqimin që ka ndaj reperit kosovar, Getinjo.

Në emisionin ‘Why Not’ ajo shpalosi shumë ngjarje për jetën e saj private, shkruan Indeksonline.

Në pyetjen se sa i pëlqen reperi Getinjo prej 1 deri në 10 ajo u përgjigj 100.

“Sa qejf e ke nga 1-10”, e pyeti Roza dhe Ana u përgjigj pa u menduar dy herë: 100.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *