Arjani i del në krah Ledjanes, i hedh kunja Mevlanit: meriton më shumë se një…

Ledjana Prenga ka qenë një ndër personazhet më të njohur dhe komentuar të programit të Përputhen.

Ajo doli nga programi çift me Mevlan Shabën, por më pas dyshja ka patur krisje mes njëri tjetrit dhe Mevlani lajmëroi se janë ndarë.

Së fundmi Ledjana ka publikuar disa foto ku krahas shkruan: “Preki shpirtin para se ti prekesh trupin 🤍”

Në foto ka patur shumë komente, ku dallon ai i opinionistit Arjan Konomi.

Konomi duket se ka dalë në krah të Ledjanës ku shkruan: “Ti meriton shumë më tepër se një këngë.”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *