Dafina Zeqiri u bën ‘diss’ kolegëve

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri po e përkrahë mjaftueshëm projektin e ri të Vig Poppa dhe Dj Geek.

Pjesë e këtij klipi ishte edhe vet këngëtarja e cila u pëlqye mjaftë nga ndjekësit e saj.

Përmes një Instastory ajo bëri dhe një ‘diss’ dedikuar kolegëve të saj.

“Hala po veshin si unë. I kanë gjestet si unë. I shkruajnë tekstet si unë. Edhe shprehen si unë. Po nuk bohen si unë, se s’munohen si unë.”, shkruan Dafina.

Por se kujt i dedikohet ky thumb nuk dihet.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *