E kaluara e panjohur e 64 vjeçares së Përputhën, ja për çka njihej ajo në rini?

Luli i Perputhen +40 ka terhequr vemendjen me pamjen dhe tipin e saj pa komplekse.

Ajo eshte prezantuar si nje beqare ndonse e madhe ne moshe me nje shpirt te ri.

Madje tani ka bere edhe dy videoklipe duke treguar pasionin e saj per muziken.

Por askush nuk e di te shkuaren e Lulit.

Ne inboxin e Kryefjala ka ardhur nje mesazh nga nje banor i Ballshit qe duket se e njeh mjaft mire Lulin.

”Ajo tipja Luli ka punuar ne uzinen e Ballshit e njoh shume mire se nga Ballshi jam vete.

Por te betohem ate femer ashtu e mbaj mend vite para u habita per zotin kur e pashe ne Tv.

Vone me shkoj mendja qe Luli ka qene nje ish naftetare e uzines Ballsh por fiks vetem ngjyra e flokeve ka ndryshuar se e njejta tip rrote ka qene. “- shkruan fansi.

E pra kete ane te Lulit sapo e zbuluam!/kryefjala

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *