Edona shihet që ka humbur shumë kilogramë

Kur është fjala për një femër zonjë dhe e dalluar në çdo situatë, Edona renditet ndër të parat.

Me shumë fotografi që publikon për ndjekësit e saj, ajo tregon anën e veçantë që ka, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë me fustanin e bukur që ka veshur, shihet se Edona ka humbur shumë peshë dhe duket shumë më ndryshe.

Duket që kjo është pësha ideale për këngëtaren e njohur.

Theksojmë, ajo mbetët një emër i dalluar në skenën muzikore.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *