Djalë shembullor/ Mevlani con nënën në plazh dhe i bën dedikimin prekës

Mevlan Shaba ka publikuar një video në Instagram, me nënë e tij në plazh. Në përshkrimin e videos, Mevlani i dedikon asaj disa fjalë prekëse.

“Dash uria më e pastër në botë. Me ty ja vlen të harxhosh çdo sekond të jetës”, shkruan ish- konkurrenti i “Për’puthen”.

Duket se Mevlani vazhdon të jetë beqar dhe lidhja me Ledianën nuk funksionoi. Po ashtu, edhe me Antonelën nuk duket se mund të ketë diçka, pavarësisht fjalëve të saj kur Mevlani u largua.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *