Do bëhet baba së shpejti?! Riniani publikon kërkesën që i ka bërë të dashurës

Ashtu sic mund te jeni ne dijeni, Rinani e ka pranuar publikisht se eshte ne nje lidhje dhe se eshte nje dashuri e forte qe eshte krijuar midis tij dhe te dashures se tij. Ai vete nuk e publik identitetin e saj, por perpos kesaj, nuk mundi t’i shpetonte syrit mediatik.

E dashura e tij, Anisa, eshte me profesion avokate ne Spanje. Ajo gjithashtu ka nje vajze te sajen nga lidhjet e meparshme, por mesa duket edhe nje femije tjeter do te vije.
Anisa kishte organizuar nje pyetesor me ndjekesit e saj per ceshtje avokatie, pra me teme pune, por i ka ardhur edhe nje shkrim jashte kesaj teme qe mesa duket eshte nga Riniani.

“Dua te bej nje femije ne Spanje. A me ndihmon???”- ka shkruar ai duke e shoqeruar me figuren e nje zemre.
Pergjigjia e Anises ishte: “Po me sigurove qe do marri syte e tu jeshil me te bukurit ne bote, Po”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *