Fifi shfaqet pa pikë grimi dhe dukja e saj do t’ju befasojë

Jo shpesh jemi mësuar t’i shohim yjet e shoubizit pa grim e fare të thjeshta, kjo ngase edhe profesioni e paraqitjet e shpeshta televizive jua imponojnë të duken gjithmonë të kurura e në top-formë.

Por kemi të tilla si, Filloreta Raçi- Fifi, e cila është treguar shumë shpesh e sinqertë dhe se nuk ka komplekse të tregojë si duket kur dritat e ekranit fiken, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi këngëtarja dhe tekstshkruesja e suksesshme ka publikuar disa imazhe, ku shihet pa pikë grimi në fytyrë, veshur thjesht dhe mund të themi se po duket e mahnitshme.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *