Mevlani habit me këtë dedikim: Me ty ja vlen të hargjoj çdo sekond të jetës sime

Mevlan Shaba po vazhdon të përflitet për ndarjen me Ledjanën.

Edhe pse dolën çift dhe të gjithë menduan se lidhja e tyre do shkoj mirë ajo nuk ndodhi, shkruan InfoKosova.

Para pak minutave ai postoi një video ku dedikon fjalët më të bukura për nënën e tij.

”Dashuria më e pastër në botë, me ty ja vlen të harxhoj çdo sekond të jetës sime” shkruan Mevlani në videon bashkë me nënën./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *