Nuk ndalet Ledjana pas ndarjes nga Mevlani/ Ja cfarë ka vendosur të ndryshojë në pamje

Pamja e Ledjanes eshte komentuar qysh ne puntaten e pare te prezantimit te saj. Ajo cka ra ne sy ishin format e saj te kolme, por nje vemendje te madhe mori edhe gj oksi i saj i ekspozuar.

Perpos fizikut, Ledjana eshte komentuar shume edhe per sa i perket fytyres se saj. Shume aludime ka patur nga ana e publikut se Ledjana ka bere nderhyrje ne buze dhe nje mbushje tek rrudhat midis buzes dhe gojes.
Nje nga konkurentet e cila ja ka vene ne pah buzet Ledjanes ka qene Antonela duke e quajtur ate “burr me buze fallco”

Por, çfare mendon Ledjana per buzet e saj?
Ne nje pyetesor te zhvilluar me ndjekesit e saj, ajo kishte pyetur fansat se cfare pelqejne dhe cfare nuk pelqejne nga Ledjana.
Dikush i kishte shkruar: “Nuk me pelqen qe nderhyre tek buzet, ishe me bukur natyrale”.
Ledjana e ka shperndare kete pyetje te ndjekesit duke iu pergjigjur:
“Buzet me bejne te dukem e tera silikon,e pranoj. Po pres keto dite te iki ti shkrij se as vet nuk i dua”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *