Sara tregon se është në gjendje të keqe shëndetësore

Sara Malaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan me përcjellësit shumë gjëra nga jeta dhe përditshmëria e saj, shkruan InfoKosova.

Së fundmi përmes një insta story ajo bëri të ditur që nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

”Sëmurë” shkruan ajo në video ku shfaqet mjaft e lodhur./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *