Vazhdon sherri mes Sindit dhe Ana Lleshit: Ajo i dedikoi këngë, po Sindi e bëri për ujë të ftohtë

Pas publikimit te kenges se pare te Anes, pervec publikut te gjere i cili komentoi negativisht, ishte edhe Sindi qe beri nje video “tallese” per kengen e Anes.

Gjithashtu, pak kohe me vone, Sindi ishte e ftuar ne emisionin Shqiperia Live ku u pyet per kengen e Anes, Sindi e cilesoi si trag jedi, ndersa producentin e kenges, Markon, si nje pseudo producent.

Per momentin Ana ndejti ne heshtje duke mos bere asnje kunje e asnje kunderpergjigje. Por, edhe pse nuk reagoi ne moment, duket se nuk e kishte fshire nga kujtesa.

Mbremjen e djeshme u transmetua intervista e Anes per emosionin “Why not?” te Roza Latit, nje pjese te intervistes se saj Ana ia dedikoi Sindit duke grisur tabakun ku shkruhej fjala qe Sindi kishte permendur “Pseudo Producent”. Ne ate moment Ana na vuri ne dijeni se nje pjese e mire e kenges se saj i dedikohet pikerisht Sindit.

‘Lyhu ne kolofon”. Kolofon quhet vaji i violines dhe Ana iu drejtua Sindit qe te mas turbohet me ate vaj.

Pas ketyre fjaleve, as Sindi nuk e kurseu nje pergjigje. Diten e sotme ajo beri nje pyetesor me ndjekesit e saj ne Instagram. Dikush i shkruajti: “Dhe kujt tjeter do t’i japesh fame, mbaruan duke te permendur emrin”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *