Pas shumë ndërhyrjeve, Ana Kauri fillon me ndryshimin e radhës

Duket se po dëshiron të jetë perfekte në secilën pjesë.

Ana Kauri përpos ndryshimeve të shumta në fytyrë, tregoi se do bëjë edhe në trup, shkruan InfoKosova.

Ajo mbrëmë postoi një video ku zbuloi se kishte filluar palestrën.

Në mbishkrimin e videos ajo tha se vetëm se ka filluar dhe është dita e parë, ndërsa mbetet të shohim ditët në vazhdim sa bukur do duket kur të formësoj edhe më shumë format trupore./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *