Sara e sëmurë, ky djal ia ngrit disponimin dhe nuk është Atdheu

Sara Malaj postoi dje një video në insta story ku tregoi që ndihet e sëmurë.

Mirëpo në mbrëmje ajo erdhi me një video tjetër me një djal në veturë, shkruan InfoKosova.

Ajo tha se ky djal erdhi për t’ia ngritur disponimin.

A thua vallë janë ndarë me Atdheun pasi nuk shihen shpesh bashkë e as në raste të tilla kur Sara nuk ndjehet mirë./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *