Bearti i “Për’puthen” kaq shumë e ka veten në qejf, e tepron me poza!

Beart Rexhepi mori famë në emisionin “Për’puthen”.

Gjasat që ai të kalojë një ditë pa bërë publikime në rrjetet sociale, thuajse janë tejet të pakta.

Në të shumtën e rasteve ai publikon fotografi ku në pah vë linjat e trupit të tij.

Paraqitjet e tij janë kaq të shpeshta dhe të tepruara gjë e cila na bën me dije se ai kaq shumë e ka në qejf veten e tij.

Ndërkohë që ndarja e tij me Tea Trifonin, duket se tashmë i përket thjesht të kaluarës./IndeksOnline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *