Kështu ja puth duart Adriana të dashurit të saj dhe për këtë ka një arsye

Adriana Matoshi aktorja e njohur e tani edhe deputete e Kuvendit të Kosovës po shihet e lumtur krahë të dashurit të saj afrikan Keith.

Këtë e dëshmojnë në secilën foto e video të postuar në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ishte Keith ai i cilë postoi një video të Adrianës ndërsa thotë se është dielli i tij.

Mirëpo pasi dëgjon këtë fjalë Adriana ia puth duart të dashurit./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *