Pas ndarjes Atdheu me një fotografi me nënën i hedh kunja Sares?

Çifti i shumë komentuar Atdhe Xheravina dhe Sara Malaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Këtë e konfirmoj Sara përmes disa story në instagram, shkruan” InfoKosova”.

Në anën tjetër Atdheu publikoj një fotografi krahas nënës së tij teksa shkruan “ e vetmja që nuk të lë në b.altë kurrë mami”.

Si duket kjo kunjë i drejtohet Sares, pasi që të dy larguan njëri-tjetrin nga llogaria e tyre zyrtare./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *