Tea ‘tranon’ rrjetin me pamjen e re e me fustanin e hapur

Tea Trifoni po bën shumë ndryshime në pamje.

Në fillim të emisionit Ppërputhen ajo u shfaq me flokë të bardhë më vonë erdhe me flokë të kuqe të, të kaftë e së fundmi ajo vendosi një ngjyrë krejt ndryshe atë të zezë, shkruan InfoKosova.

Mbrëmë ajo postoi disa fotografi nga dukja e saj kur doli në mbrëmje.

E me pamjen e re dhe fustanin e hapur tek këmba Tea mahniti rrjetin./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *