Njihuni me nënën e Sarës, paska një stil të veçantë flokësh

Ish konkurrentja e Përputhën, Sara Malaj, doli ciftë nga programi së bashku me kosovarin Atdhe Xheravina.

Dyshja si duket i dha fund lidhjes se tyre dhe ketë e bëri të ditur përmes fotografive të cilat i publikojnë në rrjete sociale, shkruan “InfoKosova”.

Ditën e sotme nëna e Sares po feston ditëlindjen me c ‘rast, Sara i beri urimin më të mirë.

Ajo postoj disa fotografi, teksa zbuloj edhe dukjen e saj, ku në sy ra stili i saj unik e sidomos i  flokëve./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *