Nora dhe Era shkëlqejnë të rregulluara me frizura e grim të rëndë

Nora dhe Era janë bërë bashkë.

Ato mbrëmë kanë shkuar në një party, meqë rast nuk munguan imazhet nga dyshja, shkruan “Kosovarja”.

Lojtës Videosh

Të dy motrat morën vëmendje me paraqitjen e tyre. Nora veshur me një fustan ngjyrë vjollcë e Era të kaltërt.

E mbi të gjitha edhe me rregullimin e tyre me frizura e grim të rëndë./Kosovarja/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *