Bëri lëmsh dynjanë/ As Ledjana, as Antonela: A është kjo vajzë e dashura e Mevlanit?!

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë pyetur nëse është në një lidhje me Mevlan Shabën, pasi së fundmi po qàrkullojnë fjalë se ata të dy janë bashkë. Por e vërteta nuk është aspak ashtu.

“A je në lidhje me Mevlanin sepse po dalin shumë lajme”, i ka shkruar dikush, ku Aristela përgjigjet: “Joooooooo”.

“Jemi thjeshtë shok! Njerëzit që na njohin nga afër e dinë këtë gjë”, i është përgjigjur ish-konkurrentja një fansi tjetër që ka qenë kurioz të dijë se çfarë po ndodh mes saj dhe Mevlanit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *