Flet troç fare aktori i ”Portokallisë”/ Tregon si e bën me të dashurën në krevat: Unë vishem si dhe mbarojmë punë

Aktori i njohur i humorit, Ledio Lako është shumë i rezervuar përsa i përket jetës së tij private. Ai është munduar ta mbajë larg medias, megjithatë gjatë një interviste së fundmi ka pranuar se është në një lidhje.

Ledio Lako u shpreh se gjithmonë “ka qenë i zënë, por jo me të njëjtin person”, ndërsa theksoi se nuk ka ndërmend të bëjë dasmë.

Mes batutash, aktori tha se “s’ka kohë për dasmë dhe se vajzës që i ka rrëm byer zemrën, do i japë shpirtin”.

Ndërsa rrëfeu edhe kërkesën më të çmendur që i ka bërë një femër. “Bëjmë se*s i veshur si Kapo. U ktheva në anën tjetër të krevatit, fjeta gjumë. I bija të merrja grimiere me vete, të bëhesha si Kapo. Më tha nuk qenke Kapo por si Hekri,”- tregoi Ledio Lako i ftuar në Glamour Zone.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *