Kaq vite mbushë sot Angelina Jolie

Angelina Jolie gjatë ditës së sotme (e diel) feston ditëlindjen e 46-të.

Ajo është parë së bashku në mbrëmjen e së premtes me fëmijët e saj, derisa po shijonte darkën, shkruan Daily Mail.

Në disa fotografi të siguruara nga MailOnline, bukuroshja brune është parë në një restorant në Los Angeles.

Angelina është vërejtur me një fustan të verdhë, derisa kishte një pamje më shumë natyrale.

Javë para ditëlindjes së saj, aktorja ka qenë pak e ‘hidhëruar’ nga Brad Pitt, pasi ky i fundit mori kujdestarinë e fëmijëve të saj.

Në fund të majit, gjykata vendosi që Brad dhe Angelina do të kenë të përbashkët kujdestarinë e të gjithë fëmijëve të tyre, me përjashtim të Maddox, i cili nuk është më i mitur.

Angelina Jolie arrives at the world premiere of “Maleficent” at the El Capitan Theatre on Wednesday, May 28, 2014, in Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *