Kush është ky djal që Fifi i ‘bie’ në qafë

Këngëtarja e njohur Filloreta Raqi e njohur me emrin artistik Fifi po komentohet shumë kohët e fundit.

Për dallim nga më parë kur përmendej për talentin dhe mbi peshën tani po komentohet për kilogramët që ka humbur, shkruan InfoKosova.

Ajo ka arritur që të ketë forma perfekte trupore.

Mirëpo në foton e fundit që postoi vëmendja shkon diku tjetër, ku Fifi i  ‘hyp’ në qafë ketij djali, shiko foton me poshte./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *