Milioneri turk po e mban mirë Gentën, ja sa e bukur qenka bërë sonte këngëtarja

Këngëtarja nga Gjilani tashmë e ka konfirmuar lidhjen e saj me një biznesmen turk, shkruan “InfoKosova”.

Nëpër rrjetet sociale Gentën po e shohim më të lumtur se kurrë më parë.

Në disa pamje ajo shfaqet edhe me biznesmenin turk me të cilin ka filluar një lidhje dashurie tash e sa muaj.

Por, sonte Genta na u shfaq e vetme dhe e rregulluar në çdo detaj.

Në këtë pamje këngëtarja Ismajli duket shumë e bukur dhe në top formë.

Si duket krejt këto merita që po duket kaq e bukur dhe rrezatuese Genta, i ka i dashuri i saj i cili po e lumturon pa mas këngëtaren./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *