Osmani që e duan shumë gratë shqiptare burrë për t’u pirë në kupë/ E uron gruan me fjalët më të ëmbla për ditëlindje

Bashkëshortja e aktorit turk Burak Ozçivit, Fahriye festoi ditën e djeshme ditëlindjen.

Aktorja mbushi 35 vjeç dhe në këtë ditë nuk mungoi një urim nga Burak, i cili vetëm në këto raste tregohet romantik në publik.

Aktori ka publikuar një foto të tyre familjare ku shfaqet së bashku me djalin dhe i uroi bashkëshortes ditëlindjen me këto fjalë:

“Edhe 100 vite të tjera të lumtura, të shëndetshme gruaja ime e bukur. Gëzuar ditëlindjen”. “Jeni gjithçka imja”-komentoi Fahriye.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *