Pamje nga aksidenti në Ferizaj

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Ferizaj.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Ai tha se aksidenti është mjaft i rëndë dhe ka të vdekur, por për detaje shtesë do të prononcohen sapo t’i marrin informacionet nga terreni.

Mediat lokale raportojnë se bëhet fjalë për 4 viktima, ndërkohë janë publikuar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *