Tani do lidhet me Mevlanin? Astrologia shqiptare i shikon fatin Antonelës: E ke në mendje ti atë është disa vite më i madh se ty

Astrologia Laura Bilalli ka treguar se Antonela, ish konkurrentja e Për’Puthen është shumë e ndjeshme si natyrë, ndaj përlotet shpesh para ekranit.

COMMENTS

Astrologia Laura Bilalli ka treguar se Antonela, ish konkurrentja e Për’Puthen është shumë e ndjeshme si natyrë, ndaj përlotet shpesh para ekranit.

Antonela in Milan with the former competitor of “Match” | Kosovo Now

Sa i përket jetës sentimentale, tregoi se ka vuajtur shumë nga një histori e shkuar, ndaj ka frikë nga dashuria. Aktualisht, ka shumë oferta por mendjen e ka tek një person që është rreth 5-6 vite më i madh se ajo.

Laura: Je lën duar shumë nga një dashuri dhe prej aty, ke fri kë prej dashurisë. Ka shumë oferta, por nuk po merr askënd për bazë sepse e ka mendjen te dikush tjetër, tek një shqiptar. Është 5-6 vite më i madh dhe shenja e horoskopit “Virgjereshë”.

Ndërsa Antonela filloi të qeshte, të gjithë të pranishmit në studion e “E diell” në rubrikën “Trotuar” nisën ta ngac monin për Mevlanin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *